Poszukuję speca od wyszukiwania zleceń i kontaktu z klientem.

Otwarte
Tastystyle
Tastystyle
Zleceniodawca
2 umowy
Kategoria zlecenia:
Obsługa klienta
Budżet:

Do negocjacji

Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Cześć.

Szukam bystrej głowy do współpracy długo terminowej w poszukiwaniu klientów i zleceń w fotografii produktowej i kulinarnej.

Ps. Agencje odpadają.

Jestem w stanie zagwarantować procent od zlecenia lub dogadać się na normalną wypłatę w skali miesiąca jeżeli dana osoba ogarnie temat.

Pozdrawiam

Najnowsze zlecenia z kategorii Prace biurowe

  • no avatar
    Taxedo Sp. z o.o. 4 umowy
    Dzień dobry, Poszukuje osoby któraby podjełaby się obsługi klienta biznesowego w języku angielskim ( Mile widziany równiez Niemiecki ). Ważne aby Twoja umiejętność była potwierdzona egzaminem na poziomie minimum C1 i dobrze abyś poruszała/ał się biegle w branży firnanse i rachunkowość. Główne zadania: - Obsługa telefonu służbowego - Spotkania Teams - Obsługa korespondecji email w języku agielskim - Spotkania w siedzibie firmy jesli zajdzie tka potrzeba Biorąc pod uwagę że dopiero otwieramy się na klienta zagranicznego na początku nasza współpraca będzie opierać się bardziej na dyspozycyjności niż na obsłudze. Reszta szegółó do uzgodnienia
  • no avatar
    sYhi Digital 7 umów
    Obsługa klienta WordPress
    3
    18d
    Szukam osoby do stałej współpracy z agencją przy zarządzaniu kilkoma projektami stron internetowych i systemów powiązanych. Głównie w środowisku Wordpress + Woo Commerce, oraz Monday.com i Coda.io (podobne do Notion) Twoje zadania: * Zarządzanie kontami klientów i działanie jako główny punkt kontaktowy dla wszystkich potrzeb w procesie tworzenia strony internetowej * Konsultacje z klientami w celu zrozumienia ich celów biznesowych i opracowania skutecznych działań. * Określanie celów strony internetowej, grupy docelowej i ogólnej obecności cyfrowej dla klientów. * Współpraca z zespołem projektant, developer, marketing, copywriter w celu zapewnienia, że projekty spełniają oczekiwania klientów. * Nadzorowanie całego cyklu życia projektu, zapewniając, że projekty są dostarczane na czas i w ramach budżetu. * Możliwe prowadzenie spotkań z klientami w celu przekazywania aktualnych informacji i zbierania opinii. * Współpraca z wewnętrznymi zespołami w celu opracowania propozycji projektów i kosztorysów. * Rozwijanie i utrzymywanie silnych relacji z klientami w celu pozyskiwania nowych klientów. * Bycie na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami cyfrowymi. * Analizowanie wydajności projektów i przedstawianie zaleceń dotyczących ulepszeń. * Umiejętności wymagane na tym stanowisku.
  • no avatar
    managerspakrakow 21 umów
    ZLECE stworzenie treści do zamieszczenia w odpowiedzi pod wskazaną negatywną opinie w mapach google - w branży spa Szukam osoby: - z dużym doświadczeniem w obsłudze Klientów w branżach usługowych które mają lekkie pióro i wiedzą w jaki sposób postępować z niezadowolonym Klientem tak aby poza załagodzeniem złej opinii uzyskać pozytywny efekt wizerunkowy /marketingowy (nie eskalując przy tym konfliktu z Klientem) - która potrafi w sposób rzeczowy i inteligentny a jednocześnie korzystny wizerunkowo odpowiedzieć Klientowi na negatywną opinie, tak aby nie tylko zatrzeć złe wrażenie ale także poprawić wizerunek marki w oczach nowych potencjalnych Klientów którzy będą czytali opinie Celem jest budowanie profesjonalnego wizerunku marki i wypracowanie takiej komunikacji z Klientami, która poprzez przemyślane odpowiedzi na negatywne wpisy pozwoli wyjść zwycięsko z sytuacji - tak aby nie tracić nowych Klientów szukających podobnych usług. *możliwa stała współpraca Proszę o ofertę z czasem realizacji i wyceną za stworzenie treści dla jednej negatywnej opinii.
  • no avatar
    OWS
    Hej ! szukam osoby która mogłaby się zająć pozyskiwaniem klientów z gotowych już baz danych w przemyśle spawalniczym w branży farmaceutyczno spożywczej.
  • no avatar
    platformazdrowia.com
    Zadania: *telefon do firmy, *pozyskanie danych podstawowych firmy *uzyskanie zgody na przesłanie danych do wykonania oferty Wymagania: *zapraszamy osoby z doświadczeniem w telefonowaniu Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • no avatar
    Przemysław Krawiec 40 umów
    Poszukuję specjalisty ds. pozyskania dofinansowań do szkoleń i kursów. Zadania: 1. Sprawdzenie tego, jakie są możliwości uzyskania dofinansowania przez moich klientów na szkolenie (np. z KFS/BUR lub innych programów). 2. Wsparcie klientów w procesie uzyskania dofinansowania (pomoc w wypełnieniu wniosku, odpowiedzi na pojawiające się pytania). 3. Spisanie tych rzeczy w jeden proces. Proszę o zgłaszanie się osoby, które posiadają doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowań.
  • no avatar
    Beautiona.pl 43 umowy
    Asystent ds. realizacji zadań - branża Beauty Właściciel sklepu Beautiona.pl, poszukuje specjalisty do spraw realizacji zadań. Zajmujemy się importem i produkcją produktów w szeroko pojętej branży Beauty, Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: - nawiązywanie kontaktów z dostawcami produktów - wystawianie produktów na marketplacy oraz sklep internetowy - realizacje zadań z zakresu ecommerce - prace biurowe Praca całkowicie zdalna. Nastawiamy się na długofalową współprace. Z naszej strony oferujemy: - nienormowany czas pracy- pracujesz kiedy chcesz - pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Prosimy o wycenę miesiąca pracy dla deklarowanej ilości godzin.
  • no avatar
    Konrad K.
    Responsibilities: Research and identify potential companies. Reach out to them in English and present project opportunities. Requirements: Fluent in English with strong communication skills. Basic proficiency in email and communication tools. Willingness to learn and follow instructions. Benefits: Flexible hours. Gain experience in business outreach. Comprehensive training and support. Competitive compensation. To apply, send your message.